Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Mourinho po prohře: S takovým přístupem jsme nehráli ani ...

Fotbal Ibrahimovič je zpět v Miláně, k týmu se připojí po karanténě. Fotbalový útočník Zlatan Ibrahimovič se po pobytu ve Švédsku vrátil do Itálie, kde se po absolvování dvoutýdenní karantény zapojí do přípravy AC Milán.

Vítkovice - Slavia 1 : 2

Skoda, ze nakonec nevysel pratelak s Teplicema, urcite by to byl kvalitnejsi souper a vic fanousku by se mohlo na zapas vyjet podivat... Re: Vítkovice - Slavia 1 : 2 (host) před 13 lety 05.03.2007 10:58 |

Fotbal - online přenosy a výsledky, české i zahraniční ...

Výsledky, online přenosy, vše o fotbalistech, přestupech i klubech. Fortuna liga, Premier Leaugue, Serie A, La Liga, Bundesliga, velké fotbalové události, MS ...

Třináctka odehrála další přátelák | FC Hlučín

Hlavně v prvním poločase, kdy jsme síly ještě měli předváděli kluci velmi pohledný fotbal. Dali jsme 2 branky, další 3 tutovky zůstaly nevyužité. Ve druhém poločase nám postupně docházela šťáva, ale i tak kluci jeli na maximum. Hosté byli fyzicky vys

Nevybavuji si ani přátelák odehraný s horším přístupem ...

"Nevybavuji si ani přátelák odehraný s horším přístupem. Ve druhé půli se hráči snažili, mohli jsme dát i další gól a remizovat, ale byla by to nezasloužená dělba bodů," připustil portugalský stratég a dodal."Kdybych byl příznivcem United, byl bych s

TJŘepiště: Sedliště - Fotbal Řepiště | TJ REPISTE

Pak, ale naši hráči opět přestali hrát a stali se jen pouhými DIVÁKY zápasu. A tak není divu, že nás soupeř jednoduše přehrával a také střílel góly. Poločas jsme ukončili za stavu 1 : 4!!! V poločase jsme museli některým hráčům pořádně domluvit, aby