Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 49 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Zlatý hattrick v 18 letech! A teď NHL? Doufám, že ano ...
Kakko a jeho spoluhráč Henri Jokiharju navíc zvládli obdivuhodný kousek – během třinácti měsíců získali zlato na mistrovství do 18 let, do 20 let a posléze i na tom seniorském. To dosud zvládli jen tři ruští a tři kanadští hokejisté. Ale nikdo nezavr
One Messi show!Čtyřmi góly zařídil debakl a zlomil ...
V kanonádu se proměnil zápas mezi Barcelonou a Eibarem. Lídr španělské soutěže si na svém stadionu připsal drtivou výhru. O čtyři góly se postaral Lionel Messi, jenž vyrovnal ligový gólový rekord, který poté zlomil Arthur. Tečku na dortík zasadil deb
Ze zámoří přijel pomoct špičkový skills kouč. Tomáš Pacina školí české trenéry
Pracoval pro týmy NHL Florida Panthers, NY Rangers nebo Montreal Canadiens. Individuálně třeba s Crosbym, Iginlou nebo Tavaresem. K tomu má bohaté zkušenosti s trénováním ...
Kelvin hockey player scores hat-trick of awards - Winnipeg ...
Kelvin hockey player scores hat-trick of awards Winnipeg Free Press. News Sport Region. Do you want to stay up to date of all the news about Hockey? Turn on push notifications and don't miss anything! Keep me up to date! No thanks, just show me the n
Palát skóroval, Pastrňák a Krejčí přihráli na vítězný gól ...
Bitkař a hráč, který tvrdí muziku, nasázel nejrychlejší hattrick v historii týmu - třemi góly za 11 minut a 49 sekund zvýšil v utkání s Ottawou z 1:0 na 4:0 a byl hlavním strůjcem výhry 5:2. "Je to divné. Jsem rád, když dám gól. Myslím, že jsem nedal
Sportovní a podnikatelská střední škola, s.r.o. - Posts ...
Sportovní a podnikatelská střední škola, s.r.o. - sady 5. května 21, 301 12 Plzen, Czech Republic - Rated 4.8 based on 22 Reviews "Mooc dobrá škola."
Sám nevím, jak to dělám. Hattrick přiblížil Kubalíka k ...
„Nebudu vám lhát, mìl jsem pak hattrick v hlavì,“ pøiznal Kubalík v rozhovoru pro A jeho pøání se mu brzy skuteènì vyplnilo. Dìkovat za to mohl spoluhráèi Brandonu Saadovi, kterı ve støedním pásmu vystihl nepøesnou pøihrávku soupeøe, pøitáhl
Pastrňák přidal další gól, Krejčí asistoval u rozdílové ...
Na hattrick tentokrát navázal dùležitou vyrovnávací trefou, když Bruins dlouho prohrávali 0:1. Canadiens šli do trháku už ve druhé minutì díky Joelu Armiovi a na vyrovnání domácí èekali do 47. minuty.
Authoring a hat trick and doing it all in the 3rd tonight at TBL, Dominik Kubalik joins George Hay (Feb 19, 1927 vs the DET Cougars)&Ryan Hartman (Jan 8, 2017 vs NSH) as the only NHL rookies in @NHLBlackhawks history to record 3+ goals in a single pe
Síň slávy českého hokeje - 2,183 Photos - 85 Reviews ...
Dominik Kubalik celebrates his first hattrick in NHL, congratulations!