Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 43 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

HC Chotěboř » oficiální internetové stránky

Rozpis přátelských zápasů A mužstva Valná hromada - informace info z HC Chotěboř Pozvánka na valnou hromadu HC Chotěboř ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA TRENÉRA ŽÁKŮ ČSLH HC CHOTĚBOŘ SEZÓNA 2019 – 2020 Pojď hrát do Chotěboře za juniory a dorost. Hráčské příspěvky 20

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

BNS 8:1 CHO | HC Lev Benešov - HC Chotěboř (Liga dorostu ...

Hokej. Fotbal. Tenis. Florbal. Futsal. ... Vyloučení v týmu HC Chotěboř (David Ondráček – 2 min., hákování). 30:47. Vyloučení v týmu HC Chotěboř (Michal Matýsek – 2 min., krosček). ... Chotěboř právě vstřelila branku! Autorem branky je MAX KOTRBA. As

Lukáš Ondráček | Facebook

Lukáš Ondráček je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Lukáš Ondráček a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a...

search

- Jediný kompletní přehled hokejových a fotbalových přestupů. Hokejové a fotbalové přestupy ve třech nejvyšších českých soutěžích a českých hráčů v zahraničí. / Only complete guide to hockey and football transfers and transactions

Výsledky hokeje HC Chotěboř v sezóně 2001/2002

Střelci branek Chotěboř: Bílek, Janáček, Ondráček. Sestava: stejná - navíc Janáček, Moravec a Kadlec. I v posledním zápase finálové skupiny o “Přeborníka kraje” ( 26.2. se ještě hraje dohrávka Chotěboř - Světlá) vyšla hostům první třetina na jedničku

hokejzaci -

Lední hokej žactva . HC Chotěboř, Svojsíkova 333, tel. 0453/2858 ... Střelci branek domácí: Perka, Hospodka Jan, Bílek, Ondráček Jaroslav, Čermák, Ondráček Marek. Domácí Chotěboř si asi myslela, že k vítězství stačí zahrát jen první třetinu, a tak da