Sázejte s bonusem

fotbal zahraničí covid chorvatsko

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 59 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Cestovní pojištění ERGO - ERGO pojišťovna
Zvolte to nejlepší cestovní pojištění a sjednejte si ho snadno a rychle online. Jsme specialisté na adrenalinové sporty. Nonstop asistenční služba.
Covid-19: Aktuální podmínky vstupu do země | Ministerstvo...
Pro vstup a pobyt na území cizího státu musejí občané ČR splňovat podmínky stanovené jeho zákony. Ke sdělování aktuálních podmínek vstupu a pobytu na území cizího státu je příslušný zastupitelský úřad daného státu.
Zahraničí · Covid Portál
Před plánovaným výjezdem se spojte s příslušnou zahraničí školou nebo institucí a ověřte, zda probíhá výuka a jaké jsou aktuální podmínky.
V Chorvatsku covid roste, u moře ale tolik ne. Vyhněte se...
Léto do Evropy ani zbytku světa nepřineslo uklidnění epidemiologické situace, spíše naopak. Počty nakažených přitom stoupají i v oblíbené české destinaci Chorvatsku. Dá se vůbec cestovat bezpečně?
Chorvatsko - Covid opatření od 9. 4. 2022 | Mediteran Travel
Chorvatsko: Od 9. dubna 2022 výrazné uvolnění opatření pro vstup a pobyt v Chorvatsku S přihlédnutím k aktuálním trendům a epidemiologické situaci již od 9. dubna 2022 nebudou pro občany zemí Evropské unie pro vstup do republiky vyžadovány...
Covid bere Chorvatsko útokem, počet případů tam prudce roste.
Chorvatsko se už několik týdnů potýká s nárůsty počtu nakažených koronavirem. Za úterý tamější laboratoře zaznamenaly 1 197 nově nakažených, celkově je v zemi covidem-19 infikovaných 4 647 lidí.
Chorvatsko chystá vlastní covid pasy. Usnadní v létě vstup...
Chorvatsko bude od 1. června vydávat své vlastní digitální certifikáty. Ty budou obsahovat informace, kdy byl člověk naočkován, zda byl otestován nebo jestli prodělal covid-19. Certifikáty mají usnadnit cestování přes hranice.
Covid pas, očkování, test nebo prodělání nemoci. Chorvatsko...
"Každý, kdo má toto osvědčení (digitální certifikát neboli covid pas), bude moci bez omezení vstoupit do Chorvatské republiky," citoval ministra vnitra Davora Božinoviće server Dnevnik.
Covid cestování | Za jakých podmínek můžete vycestovat do...
Kam a za jakých podmínek je možné cestovat v době koronavirové? Seznam Zprávy přinášejí přehled aktuálně platných podmínek vstupu pro turisty, které zavedly jednotlivé evropské země.
Češi si přivezli covid z párty v Chorvatsku, říká Maďar.
Chorvatská pláž Zrće na ostrově Pag je známým festivalovým letoviskem, které každoročně hostí velké množství turistů. Nyní je označována za možné ohnisko koronaviru, které zasahuje i Česko.