Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 84 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Turecko - Wales 0:2, Wales se přiblížil postupu do osmifinále...

Fotbalisté Walesu porazili v Baku ve druhém utkání na mistrovství Evropy Turecko 2:0 a výrazně se přiblížili postupu do osmifinále. Po úvodní remíze 1:1 se Švýcarskem mají semifinalisté posledního kontinentálního šampionátu čtyři body.

fotbal turecko vs česko

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

1. Lig 2021/2022 live výsledky, Fotbal Turecko -

Stránka 1. Lig výsledky na Livescore, výsledky, 1. Lig 2021/2022 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů, červené karty, ...

Online: Česko - Turecko 0:2, Skupina D -

Dobrý večer při sledování klíčového zápasu českých fotbalistů na mistrovství Evropy. Od 21:00 nastoupí proti Turecku a na této stránce můžete jejich počínání sledovat minutu po minutě v textové reportáži.

Mistrovství Evropy - kvalifikace 2016 - reportáž a statistiky...

Česká reprezentace podlehla Turecku 0:2 a může si oddychnout, již má postup v kapse. Češi dnes nebyli horším týmem a klíčovým momentem celého zápasu byl přísný pokutový kop, který proměnil Selcuk Inan.

Turecko pomohlo Česku, historický postup slaví i Island | Týden...

Turečtí fotbalisté zvítězili v utkání kvalifikace mistrovství Evropy nad Nizozemskem 3:0 a posunuli se na třetí místo před svého nedělního soupeře. Česká rep...

Kvalifikace ve fotbale na EURO 2016 – Česko : Turecko

Odvetný zápas Česko vs. Turecko se bude konat 10. října 2015. Místem zápasu bude pražská Letná (Generali Arena). Zápas začíná v 20:45 hodin.

ON-LINE: Turecko - Česko 3:2 -

Ženeva - Sledujte on-line přenos z klíčového zápasu českých fotbalistů o postup do čtvrtfinále.

Turci zastavili český plán: Turecko - Česko 2:0 | EURO 2016...

Česká reprezentace v posledním utkání skupiny D prohrála s Tureckem 0:2 a na turnaji končí.

Online: Česko - Turecko 4:0, příprava -