Sázejte s bonusem

fortuna orientační běh

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 43 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Orientační běžec Michal Smola nesmí do Olomouce - Zlínský ...
Zlín - Nejlepší český orientační běžec Michal Smola nesmí do Olomouce. Anejen do hanácké metropole, ale ani do Jeseníků a do prostoru Drahanské vrchoviny. Toto nařízení však platí pro další české reprezentanty a špičky domácí akademické reprezentace.
Orientační běžci zahájili sérii závodů Slezské zimní ligy ...
Orientační běh, Ostrava 22.11.2014: Mapa Foto: Josef Zajíc Orientační běžci zahájili sérii závodů Slezské zimní ligy v Ostravě-Hrabůvce Stavitel tratí ze Sportovního oddílu orientačního běhu Baníku Havířov Zdeněk Jakobi připravil spolu s Karlem Bedná
Chrudim ve svátek hostí mistrovství ČR v orientačním běhu ...
Orientační běh si v Chrudimi může vyzkoušet kdokoliv ať už s mapou kdy běhal, či je úplný začátečník. Závod pro veřejnost se koná po skončení hlavního závodu. Na krátkou trať (kolem 1 km) lze vystartovat kdykoliv mezi 14:00 a 15:30 hod.
Orientační běh opanuje park - Táborský deník
Fortuna divize Kraje Okresy McDonald's Cup Fortuna:liga Hokej Ostatní sporty Fotbalové výsledky Tip liga ... Orientační běh opanuje park. 23.5.2018 . Tábor - Park u zimního stadionu bude ve středu odpoledne patřit sportující veřejnosti.
Kdo má nejlepší orientační smysl? Podle vědců Skandinávci ...
Velké popularitě se tu těší například orientační běh. U obyvatel USA, Austrálie a Nového Zélandu zase může sehrát významnou roli fakt, že hodně jezdí autem. I přitom si mohou orientační smysl tříbit. Záleží samozřejmě na tom, jak spletité navigační ú
11. Těšínský Fortuna běh: Turistické informační centrum ...
Kdy: 28.4.2019 10:00 - 28.4.2019 15:00 Kde:Český Těšín - Cieszyn - nábřeží Pořadatel akce: Město Český Těšín, Miasto Cieszyn, Správa účelových zařízení, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, Agencja Sportu i Reklamy Andrzej Filipiak
Čertovy kameny hostí orientační běžce - Krkonošský deník
Jak už jsem říkal, v Čechách má orientační běh velkou tradici a právě veteráni, nebo raději budu říkat kategorie Masters (usmívá se), tvoří největší procento. Závodníci všech věkových kategorií od pětatřiceti let až třeba do pětaosmdesáti se těší, ja
Lyžařský orientační běh: Vojtěch Bartoš míří do světa ...
Dostat se do dospělé reprezentace – lhostejno v jakém sportu – je už samo o sobě visačkou kvality. Jednoho takového borce mají i v Mariánskolázeňském orientačním klubu MLOK. Jmenuje se Vojtěch Bartoš a jeho prioritou je lyžařský orientační běh.
Zkusíte si orientační běh? - Kladenský deník
Orientační běh má v Kladně dlouhou tradici. Na počátku byla už v roce 1968 TJ Sparta Doly Kladno. Také současný KOB těží z polohy Kladna. V jeho okolí má zmapovaných na 50 km čtverečních lesních prostor.
Orientační běžci z Ostravy uspořádali před Velikonocemi ...
Orientační běžci z Ostravy uspořádali před Velikonocemi závody pro žáky základních škol Organizátoři začali závod připravovat 28. března v 6.45 hodin. Sněžilo, teplota klesla pod jeden stupeň pod nulou.