Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 68 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

OVA 1:3 SLA | FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA ...

Ve druhé půli Slavia víceméně kontrolovala hru a Baník moc do ničeho nepouštěla. Naopak mohla své vedení ještě navýšit. Teclovi se to také podařilo, ale jeho branka neplatila kvůli ofsajdu. Následně se ve dvou šancích neprosadil ani Masopust, a tak s

Reportáž ze zápasu Baník Ostrava - Slavia Praha ...

Reportáž Baník Ostrava - Slavia Praha. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Baník Ostrava - Slavia Praha.

Slavia přehrála Baník 3:1 a přiblížila se k obhajobě ...

Fotbalisté Slavie vstoupili do nadstavbové části ligy výhrou 3:1 v Ostravě a přiblížili se k obhajobě titulu. Minimálně do neděle povedou tabulku o devět bodů před Plzní, která se utká s Jabloncem.

Na fotbal za pět korun? Ne, raději peníze. Sparta řeší ...

První výraznější návštěva do ochozů zavítá na semifinále fotbalového poháru na pražskou Letné. Sparťané poskytli svým nejvěrnějším fanouškům, kteří nevynechali jediný domácí duel před koronakrizí, vstupenky za symbolických pět korun. Netušili však, ž

SK Slavia Praha - 62' | Stanislav Tecl míč po přihrávce ...

62' | Stanislav Tecl míč po přihrávce Lukáše Masopusta z pravé strany poslal neomylně k tyči. Radost ale kazí pomezní rozhodčí, který správně signalizuje ofsajd. ⚪️ 0:2 ⚪️ #ostsla

Slavia už se třese, jak potupí Plzeň i Spartu -

Praha, Sokolovská 1019 Pronájem bytu 2+kk Libiš Dražba domu Řevnice Pronájem domu Praha 5, Hlaváčkova Pronájem bytu 3+kk Velké Popovice Prodej domu Praha 7, Osadní Prodej bytu 1+1 Mladá Boleslav, 17. listopadu Prodej bytu 3+1 Maršov Prodej domu

Valerio Cotugno - Assistant Football Coach - SK Slavia ...

SK Slavia Praha - fotbal a.s. Istituto Universitario di Scienze Motorie. Nahlásit tento profil; Pracovní zkušenosti. Assistant Football Coach SK Slavia Praha - fotbal a.s. 3/2020 – do současnosti 4 měsíce. Prague, Czech Republic.

Online: Liberec - Slavia , 4. kolo -

Online reportáž, Liberec - Slavia, FORTUNA:LIGA 2019/2020, Fotbal. FORTUNA:LIGA 2019/2020 Začátek utkání: 5. 7. 2020 17:00. FC Slovan Liberec. SK Slavia Praha. 15' 30' 45' 60' 75' 90' FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 6. kolo. SK Dynamo Č. Budějovice: ... SK

SK Slavia Praha– Wikipedie

SK Slavia Praha (celým názvem: Sportovní klub Slavia Praha) je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v pražských Vršovicích.Byl založen 2. listopadu 1892 v Praze, původně jako cyklistický klub, se přidaly další sporty včetně fotbalu. Hraje

Sparta po restartu válí dál. Na úvod nadstavby přestřílela ...

Slavia vyhrála v Ostravě 3:1 a vede ligu o devět bodů před Plzní. Slavia si tři body v Ostravě zajistila brankami Davida Zimy a Jana Bořila z první půle. Domácí David Buchta v 90. minutě snížil, ale hosté ihned kontrovali Petarem Musou. Ligové vítězs