Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 60 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Německo - Slovensko 3:2 Základní skupina Mistrovství světa ...

MS HOKEJ 2019 - online přenos Německo - Slovensko, 15. května 2019 20:15, Steel Arena . Německo ... Německo mohlo vyrovnat v čtyřminutové přesilové hře, to se mu ale nepodařilo. Před třetí třetinou, která začne přibližně v 22:03, tak hájí Slovensko t

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

MS v hokeji 2021 - známe soupeře! Hokej |

Kancelář Praha 3 - Žižkov. V Zahrádkách 2756/5 130 00, Praha 3 Otevřeno PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hod.

Výsledky | MS v hokeji 2020

Vám nabízí aktuální články, výsledky i program utkání z mistrovství světa v hokeji 2020. Aktuální zápasy na MS v hokeji, program a výsledky i zajímavosti, videa a sestřihy z MS v hokeji 2020. Jen pro pořádek. Lední hokej - kolektivní

4:3 |Česko - Německo (Halové ME v pozemním hokeji žen ...

Samozřejmě musíme připomenout, že naše hokejistky v průběhu utkání prohrávaly již 1:3, dokázaly ale zabrat, otočit zápas a ustát závěrečný nápor svých sokyň. 39:27 Necelou minutu před koncem je signalizován další trestný roh pro Německo, tentokrát ho

Rusko - Německo | ONLINE hokej | 31.12.2019 15:00 | MS ...

Hokej online, MS hokej 20, skupina B, 31. 12. 2019 15:00 . Rusko - Německo 6:1. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Letecký zájezd na MS v hokeji 2020 | Česko vs Německo ...

Připravili jsme pro Vás letecký zájezd na MS v hokeji 2020, kde nastoupí Česká republika proti Německu. Jak si povedou naši hokejisté proti výběru Německa, s námi můžete sledovat na vlastní oči přímo v aréně, v Lausanne. Zájezd na MS v ledním hokeji

MS v hokeji 2019 - Slovensko - autobusem, vstupenky

MS v hokeji 2019. V květnu 2019 se bude konat další mistrovství světa v hokeji - tentokrát již 83. Pro nás Čechy bude velkou výhodou, že se koná hned za hranicemi a to na Slovensku. Tedy ani fanoušci, kteří se nedorozumí cizími jazyky, tento rok nebu

Sestřih Česko – Německo 3:4 MS v hokeji U20 –

Sestřih utkání České hokejové reprezentace U20 na domácím mistrovství světa. Česká republika – Německo 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

MS v ledním hokeji 2010 Německo |

MS v ledním hokeji 2010 Německo naše nominace. Letos byly na MS v ledním hokeji nominováni především hokejisté z Evropy. Nominace České Republiky na MS v ledním hokeji 2010 v Německu vypadá následovně: Brankáři: Tomáš Vokoun, Ondřej Pavelec, Jakub Št